LOGONA CLARIFYING CLEANSING MASK ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 2 x 7.5 ml

270,00 den

Vendoseni në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës, qafës dhe dekoltesë, një ose dy herë në javë (duke shmangur zonën rreth syve dhe gojës). Lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët dhe më pas vazhdoni të ushqeheni me tonik për pastrimin e fytyrës LOGONA.

Out of stock

SKU: LGNA-7 Category:

Description

Pastron thellë lëkurën, barazon fytyrën dhe përmirëson pamjen e lëkurës. Me nenexhik organik dhe acid natyror salicilik nga lëvorja e shelgut. Antibakterial. Me përdorim të rregullt parandalon shfaqjen e puçrrave, njollave dhe shenjave të shkaktuara nga dëmtimi i lëkurës me puçrra. I përshtatshëm për lëkurë të prirur ndaj papastërtive.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA CLARIFYING CLEANSING MASK ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 2 x 7.5 ml”