LOGONA MOISTURIZING FLUID ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 30 ml

960,00 den

Zbatohet në fytyrë, qafë dhe dekolte, në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit me LOGONA, tonik pastrues për fytyrën.

Out of stock

SKU: LGNA-14 Category:

Description

“Përbërja vegane e mentes organike dhe acidit salicilik natyral nga lëvorja e shelgut i jep lëkurës një efekt mattifikues. Lëngu ka për qëllim puçrrat (aknet), njollat dhe shenjat që ndodhin si rezultat i dëmtimit të lëkurës. Qetëson lëkurën e fytyrës, qetëson” Rregullon ekuilibri vaj-ujë dhe parandalon rritjen e baktereve që shkaktojnë procese inflamatore dhe puçrra. Thithet shpejt dhe lehtë. I përshtatshëm për lëkurën gjatë pubertetit dhe për lëkurën të prirur për depozitimin e papastërtive. “

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA MOISTURIZING FLUID ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 30 ml”