LOGONA COUPEROSE CARE CREAM 30 ml

1,180,00 den

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës dhe masazhojeni butë. Nëse lëkura ka nevojë për më shumë hidratim, përveç kësaj përdorni LOGONA serum hidratues ditë dhe natë kundër kuperozës (rosacea).

Out of stock

SKU: LGNA-10 Category:

Description

Forcon muret e enëve të gjakut dhe rrit elasticitetin e tyre. Me një formulë ekskluzive SILIDINE® të zhvilluar nga algat e kuqe (“Porphyridium cruentum”) që mundëson rigjenerimin e qelizave, ka një efekt qetësues dhe zvogëlon skuqjen për një kohë të gjatë. Pa alkool.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA COUPEROSE CARE CREAM 30 ml”