LOGONA-AGE PROTECT HYALURON DAY KREM 30 ml

1,720,00 den

Vendoseni në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës, qafës dhe dekoltesë çdo mëngjes

Out of stock

SKU: LGNA-2 Category:

Description

Stimulon mbrojtjen e vetë lëkurës, duke stimuluar funksionet e saj natyrale rigjeneruese. Formula me cilësi të lartë për rinovimin e qelizave + acidi hialuronik zbut linjat e dukshme, mbron lëkurën nga plakja e parakohshme e shkaktuar nga stresi dhe ndikimet mjedisore dhe të lëkurës dhe siguron hidratim intensiv.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA-AGE PROTECT HYALURON DAY KREM 30 ml”