DUCRAY KERACNYL CONTROL CREAM 30 ml

1,310,00 den

Ducray Keracnyl Control Cream indikohet si një trajtim matfikues dhe zbutës i sipërfaqes së lëkurës me akne.

Formuluar me një duo acidesh Alfa-Hydroxy për të zhbllokuar poret: Acid glikolik që pastron kimikisht lëkurën, duke hequr qelizat e vdekura nga s

Out of stock

SKU: DUCR-5 Category: Tags: , , ,

Description

Aplikoni krem ​​Ducray Keracnyl Control 1 deri në 2 herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë. Ideale si primer për make-up.

Brand

Дукреј

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DUCRAY KERACNYL CONTROL CREAM 30 ml”