BOROLA GINGIRA ACTIVE Spray 30 ml

625,00 den

Out of stock

SKU: BRLA-6 Category:

Description

Përorimi

Qetëson, hidraton, zbut dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.
Kombinimi i oksidit të zinkut me ekstraktin e kamomilit dhe kalendulës është zgjedhja juaj e parë për ruajtjen e gjendjes së mirë të lëkurës së ndjeshme.
Mbron në mënyrë aktive lëkurën nga veprimi i faktorëve të jashtëm të pakëndshëm, ekspozimi në diell, trajtimet kozmetike etj.
një mënyrë përdorimi

Shkundni shishkën përpara përdorimit. Aplikohet tek fëmijët dhe të rriturit 3 herë në ditë, ku lëkura spërkatet në mënyrë të barabartë, nëse është e nevojshme fërkohet në lëkurë. Pas 5-7 ditësh rekomandohet të vazhdohet me Ginger Alba ose Ginger Alba Baby.
Këshilla sigurie

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg fëmijëve!
Përbërësit (INCI)

Aqua, oksid zinku, vaj Arachis hypogаea, Coco-Caprylate / Caprate, Glicerinë, C14-22 Alkool, C12-20 Alkil Glukozid, Vaj Chamomilla recutita, Ekstrakt Calendula officinalis, Kokogliceride të hidrogjenizuara, Acid kaprilhidroksamik.

Brand

Борола

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOROLA GINGIRA ACTIVE Spray 30 ml”