BOROLA GINGIRA Medikasol Spray 30 ml

635,00 den

Kontribuon në zbutjen, zbutjen dhe përmirësimin e pamjes së lëkurës në plagët, strijat dhe më shumë.

1 in stock

SKU: BRLA-8 Category:

Description

Përdorimi

Kontribuon në zbutjen, zbutjen dhe përmirësimin e pamjes së lëkurës në plagët, strijat dhe më shumë.
Qetëson, hidraton dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.
një mënyrë përdorimi

Shkundni mirë shishkën përpara përdorimit. Spërkateni lëkurën në mënyrë të barabartë 3 herë në ditë. Fryni me lëvizje të lehta masazhi derisa të përthithet.
Aplikohet për një kohë të gjatë – nga 3 muaj në 2 vjet.
Këshilla sigurie

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Mbajeni larg fëmijëve.
Përbërësit (INCI)

Aqua, Centella Asiatica extr., Coco-Caprylate / Caprate, Glicerinë, Cetearylalcohol / Cetearylglucoside, Kokogliceride, Acidi Caprylhydroxamic, Caprylyl glycol, Silica.

Brand

Борола

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOROLA GINGIRA Medikasol Spray 30 ml”