ALAnerv Capsules x 20

1,380,00 den

Dozimi: 1 kapsulë në ditë

5 in stock

SKU: GDWLL-1 Category:

Description

Produkt inovativ, suplement dietik që përmban acid alfa-lipoik dhe gama-linolenik, vitamina B, vitaminë E dhe selen._x000D_
Rekomandohet në të gjitha kushtet e nevojës së shtuar për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ_x000D_
I përshtatshëm për funksionimin normal të sistemit nervor_x000D_
Terapi plotësuese për të gjitha llojet e neuropative periferike_x000D_
Terapia plotësuese në neuropatinë diabetike_x000D_
Terapia ndihmëse për sindromën e tunelit karpal, tarsal dhe kubital_x000D_
Terapia plotësuese për radikulopatinë (cervikobrakiale, lumbare, lumbosakral)_x000D_
Dozë e mjaftueshme (1 kapsulë në ditë)

Brand

Гудвил

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ALAnerv Capsules x 20”