LOGONA DEEP CLEANSING EXFOLATION GEL ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 100 ml

740,00 den

Vendoseni në mënyrë të barabartë në lëkurën e pastruar më parë të fytyrës, qafës dhe dekoltesë, një ose dy herë në javë dhe masazhojeni butë (duke shmangur zonën rreth syve). Shpëlajeni me ujë të vakët dhe më pas vazhdoni të ushqeheni me tonik për pastrimin e fytyrës LOGONA.

Out of stock

SKU: LGNA-11 Category:

Description

Përbërja e pasur e nenexhikut organik dhe acidit salicilik organik nga lëvorja e shelgut, grimcat e qëruara të farave të çmuara të jojobës dhe tokës silikate lejon pastrimin e thellë me shtresim të butë. Liron poret e lëkurës nga qelizat e vdekura dhe papastërtitë. Isshtë i përshtatshëm për lëkurën gjatë pubertetit dhe lëkurën e prirur për depozitimin e papastërtive. Asnjë mbetje mikroplastike.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA DEEP CLEANSING EXFOLATION GEL ORGANIC MINT&SALICYLIC ACID 100 ml”