BIOTRADE MAXI STRENGTHENING NAIL BALM 15 ml

550,00 den

Mënyra e përdorimit: Fërkojeni dy herë në ditë në pllakën e thonjve dhe nyjën e parë të gishtit.

1 in stock

SKU: BIOTRD-8 Category:

Description

Qëllimi i produktit: – Shëron dhe ushqen; – Stimulon rritjen; – Mbron nga shtresëzimi; – Hidraton pllakën e thonjve; – Për thonjtë e shëndetshëm dhe të bukur. Maxi është një balsam ushqyes dhe shërues intensiv i thonjve, i pasur me vitaminë A, E dhe lanolinë. Formula e saj e ekuilibruar ushqen bazën e pllakës së thonjve, ruan hidratimin e mirë dhe zbut kutikulat. Balsami Maxi i bën thonjtë më të shëndetshëm dhe më të bukur, duke i mbrojtur nga thyerja, shtresimi dhe plasaritja e lehtë. Mund të përdoret në kushte dhe ndryshime të ndryshme sepse përmban përbërës antibakterialë dhe antifungal. Balsami Maxi është i përshtatshëm për rivendosjen dhe ruajtjen e ekuilibrit natyror të thonjve, duke i mbajtur të shëndetshëm, fleksibël dhe me shkëlqim. Përbërësit aktivë: – Vitamina A – me efekt anti-plakje dhe freskuese; përmirëson kolagjenogjenezën; stimulon rinovimin e qelizave; – Vitamina E – me efekt të fortë anti-inflamator; përmirëson elasticitetin e lëkurës; zvogëlon humbjen e ujit transdermal; antioksidant i fuqishëm – rrit funksionin mbrojtës të lëkurës; – Lanolin – hidraton dhe ushqen pllakën e thonjve;

Brand

Биотрејд

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOTRADE MAXI STRENGTHENING NAIL BALM 15 ml”