WELEDA CALENDULA BABY LOTION 200 ml

830,00 den

Përdorimi: Për fytyrë dhe trup, çdo ditë. Për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit.

Out of stock

SKU: VLDA-4 Category: Tags: ,

Description

Zgjedhja më e butë për lëkurën e ndjeshme.
Sapun bimor me ekstrakte marigoldi dhe kamomili që pastrojnë butësisht lëkurën pa u tharë. Përmban përbërës 100% natyralë, pa konservantë artificialë, ngjyra, aromë dhe kripëra alumini. Kujdes i testuar dhe i çertifikuar dermatologjikisht edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Brand

Веледа

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WELEDA CALENDULA BABY LOTION 200 ml”