BIOTRADE PURE SKIN BLACK DETOX SOAP BAR 100 g

445,00 den

Në mëngjes dhe në mbrëmje, vendosni sapun direkt në lëkurë të lagur. Lejoni që shkuma të thithë papastërtitë dhe yndyrat e tepërta për 20-30 sekonda. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët. Për rezultate optimale, përdorni sapunin çdo ditë.

Out of stock

SKU: BIOTRD-15 Category:

Description

Sapun bimor 100% me karbon të aktivizuar, i krijuar për lëkurë të kombinuar dhe me vaj, me njolla të zeza dhe poret e zgjeruara. Karboni i aktivizuar thith papastërtitë, toksinat dhe dhjamin e tepërt. Sapuni ndikon në pikat e zeza dhe natyrshëm shtreson lëkurën pak. I përshtatshëm për: – lëkurë me pika të zeza dhe pore të zmadhuara – për fytyrën dhe trupin Veprimi: – Thith papastërtitë dhe toksinat – Pastron dhe shtrëngon poret – Pak shtresohet – Përgatit lëkurën për një tonik eksfoliant

Brand

Биотрејд

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOTRADE PURE SKIN BLACK DETOX SOAP BAR 100 g”