AVENE Cleanance HYDRA Cream 40 ml 53654

995,00 den

Udhëzime për përdorim: Vendoseni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në lëkurë të pastruar mirë me pastruesin Cleanance Gel dhe spërkatjen e ujit me burim termik Avène.

Out of stock

SKU: AVENE-8 Category:

Description

“Cleanance HYDRA krem për të lagur dhe qetësuar lëkurën pas trajtimit të puçrrave. Indikimet: Lëkura irritohet dhe dehidrohet nga trajtimet e aknes. Karakteristikat: Kjo krem e pasur, por jo-yndyrore kompenson trajtimet acne irrituese dhe dehidratuese duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës – Përmban aktiv hidratues dhe ushqyes përbërësit, të cilët mundësojnë mirëmbajtjen e barrierës hidrolipide, shpesh të prekur nga trajtimet e akneve, gjë që krijon një ndjenjë të këndshme – Përqindja e lartë e ujit të burimit termik Avène siguron efekte qetësuese dhe anti-inflamatore “.

Brand

Авене

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVENE Cleanance HYDRA Cream 40 ml 53654”