BIODERMA NODE DS 125 ml

860,00 den

Përdorimi: Trajtim intensiv (3 javë): Lani flokët 3 herë në javë. Mirëmbajtja: Një ose dy herë në javë.
Vendosni Nyjen DS në flokë të lagur dhe masazhoni butësisht lëkurën e kokës. Shpëlajeni dhe përsëritni procedurën, lëreni të veprojë për 5 minuta dhe më pas shpëlajeni mirë.
Shmangni kontaktin me sytë.
Nuk përdoret tek fëmijët nën 3 vjeç, gratë shtatzëna ose lactating.
Rekomandohet të lani flokët në mënyrë alternative me shampon Node Fluid pa detergjentë.

Out of stock

SKU: BIOD-51 Category: Tags: ,

Description

Shampo intensive kundër zbokthit.
Pastron dhe eleminon zbokthin. Qetëson kruarjet. Parfumuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIODERMA NODE DS 125 ml”