MUSTELA GENTLE CLEANSING GEL 750 ml

880,00 den

2 in stock

SKU: MSTL-1 Category: Tags: ,

Description

Ideal për përdorim të përditshëm, ky sapun pa shkumë pastron plotësisht lëkurën dhe flokët e fëmijës. Formulimi i saj unik qetëson lëkurën dhe e mbron atë nga tharja pas larjes.

Brand

Мустела

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTELA GENTLE CLEANSING GEL 750 ml”