MUSTELA GENTLE SOAP With Cold Cream 100 g

290,00 den

Out of stock

SKU: MSTL-6 Category: Tags: ,

Description

Ky sapun i butë është ideal për lëkurë të thatë. Pastron butësisht, ushqen lëkurën dhe qetëson efektin e tharjes të shkaktuar nga fortësia e ujit.

Brand

Мустела

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTELA GENTLE SOAP With Cold Cream 100 g”