LOGONA-AGE PROTECT HYALURON FIRMING MASK (2 x 7,5 ml)

290,00 den

Një ose dy herë në javë, vendosni një shtresë të trashë në mënyrë të barabartë në një fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar më parë dhe lëreni të veprojë për 10-15 minuta. Shmangni buzët dhe sytë. Pastaj hiqni tepricën me ujë të vakët.

Out of stock

SKU: LGNA-4 Category:

Description

“Stimulon rigjenerimin qelizor të lëkurës dhe siguron hidratim intensiv. Formula me cilësi të lartë për rinovimin e qelizave (efekt rigjallërues) + acid hialuronik zvogëlon dhe parandalon formimin e rrudhave të reja. Lëmon linjat e dukshme. Kjo maskë e pasur ushqen lëkurën intensivisht. Stimulon qelizën. rigjenerimi “.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA-AGE PROTECT HYALURON FIRMING MASK (2 x 7,5 ml)”