LOGONA NOURISHING ORGANIC ALOE VERA CREAM 30 ml

995,00 den

Vendoseni në mbrëmje me një masazh të lehtë në një fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar më parë.

Out of stock

SKU: LGNA-15 Category:

Description

Hidraton dhe rigjeneron intensivisht lëkurën brenda natës. Një formulë efektive, natyrale dhe vegane me aloe vera organike, gjalpë shea organik dhe vaj bajame të shtypur ftohtë stimulon proceset rigjeneruese të natës dhe siguron lëkurë të butë dhe të relaksuar në mëngjes.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA NOURISHING ORGANIC ALOE VERA CREAM 30 ml”