LOGONA MOISTURISING DAY CREAM ORGANIC ALOE VERA 30 ml

960,00 den

Vendoseni në mëngjes me një masazh të lehtë në një fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar më parë.

Out of stock

SKU: LGNA-13 Category:

Description

Hidraton intensivisht lëkurën dhe ruan ekuilibrin e saj natyral. Formula natyrore, e lehtë dhe ushqyese vegan thithet shpejt dhe ka një efekt qetësues.

Brand

Логона

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LOGONA MOISTURISING DAY CREAM ORGANIC ALOE VERA 30 ml”