MUSTELA HYDRA BEBE LOTION 300 ml

670,00 den

Out of stock

SKU: MSTL-4 Category: Tags: ,

Description

Edhe kur lëkura e foshnjës është normale, ajo ka nevojë për hidratim të përditshëm me produkte të kujdesit të lëkurës të formuluara posaçërisht për foshnjat dhe fëmijët. Kremi për fytyrën dhe locioni për trupin Hydra Bébé® sigurojnë lagështi të menjëhershme dhe afatgjatë, ndërsa forcojnë barrierën e lëkurës falë përbërjes së tyre Avocado Perseose®, e cila e bën lëkurën të butë dhe të butë

Brand

Мустела

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTELA HYDRA BEBE LOTION 300 ml”