MUSTELA STRETCH MARKS Cream 3 IN 1 – 150 ml

1,840,00 den

2 in stock

SKU: MSTL-12 Category: Tags: ,

Description

Parandalon shfaqjen e strijave • Ndihmon në lehtësimin e ndjenjës së ngushtësisë, rrit elasticitetin e lëkurës dhe e bën atë të butë dhe të butë.
• Një përbërës i patentuar i kujdesit të lëkurës që Mbron shfaqjen e strijave duke AKTIVITUAR elastinën në lëkurë, duke e bërë lëkurën të rezistojë në shtrirje. + Gjalpë shea HYDRIDRA dhe ushqen lëkurën, duke e bërë atë të butë.

Brand

Мустела

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTELA STRETCH MARKS Cream 3 IN 1 – 150 ml”