BITRADE MELABEL WHITENING DAY CREAM SPF 50+ 50 ml

1,350,00 den

Mënyra e përdorimit: Vendoseni në mëngjes në lëkurë të pastër në të gjithë fytyrën, duke shmangur zonën rreth syve. Për një qëndrim të gjatë jashtë, përsëriteni aplikimin çdo 2-3 orë.

1 in stock

SKU: BIOTRD-10 Category:

Description

Krem dite i krijuar për të ndriçuar njollat e errëta në lëkurë siç janë: djegia nga dielli, njollat e moshës, njollat pas shtatzënisë, puçrrat dhe terapia hormonale, njolla. Siguron mbrojtje të spektrit të gjerë UVA / UVB me SPF 50+, i cili mbron lëkurën nga plakja e parakohshme dhe ri-pigmentimi. Përmban acid fitik, i cili stimulon sintezën e kolagjenit dhe barazon tonin e lëkurës. Thithet shpejt dhe lehtë pa lënë një film vajor. Një bazë ideale për përbërjen e përditshme. I përshtatshëm për: – lëkurë me hiperpigmentim nga: njolla dielli, njolla puçrra, shenja të pigmentuara, pika shtatzënie, puçrra dhe terapi hormonale, njolla, plakje – mbrojtje nga dielli për çdo sezon Veprimi: – Efekt zbardhues i butë – Lëmon dhe përmirëson tonin e përgjithshëm të lëkurës – Mbrojtje shumë e lartë nga rrezet e diellit UVA / UVB (SPF 50+) – Mbron kundër ri-pigmentimit – Baza e përsosur e përbërjes – Thith shpejt dhe hidraton lëkurën – Mbështet veprimin e produkteve nga e njëjta seri e produkteve

Brand

Биотрејд

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BITRADE MELABEL WHITENING DAY CREAM SPF 50+ 50 ml”