BIOTRADE MELABEL FORTE WHITENING CREAM 30 ml

1,210,00 den

Mënyra e përdorimit: Në javën e parë, vendosni kremin në mbrëmje. Gjatë javës së dytë, aplikoni çdo natë, dhe nëse tolerohet mirë – 2 herë në ditë për të paktën 4 javë. Nëse skuqja ndodh në zonën e trajtuar, zvogëloni përdorimin në 3 herë në javë.

1 in stock

SKU: BIOTRD-9 Category:

Description

Krem aktiv trefish i projektuar për të lehtësuar njollat e errëta kokëfortë. Kompleksi unik SMM i vitaminës C, acidit fitik dhe coikut siguron ndriçim efektiv. Rekomandohet për hiperpigmentim që vështirë se korrespondon me regjimet e zakonshme të trajtimit – njollat e diellit, shenjat e puçrrave të pigmentuara, njollat e djegies së shtatzënisë, njollat e moshës, pendët. I përshtatshëm për: – lëkurën që i përgjigjet hiperpigmentimit – zona intime me hiperpigmentim – sqetulla të pigmentuara Veprimi: – Ndriçon butësisht njollat e errëta – Rregullon mbiprodhimin e melaninës – Efekt zbardhues të trefishtë për ndriçimin gradual të hiperpigmentimit të përhershëm

Brand

Биотрејд

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOTRADE MELABEL FORTE WHITENING CREAM 30 ml”