BIODERMA SENSIBIO RICH Cream

820,00 den

Përdorimi: Në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në një fytyrë të pastruar më parë.

Out of stock

SKU: BIOD-43 Category: Tags: ,

Description

Krem i pasur qetësues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
Patenta ekskluzive Toléridine. Përforcuar nga DAF, kompleksi natyror i patentuar qetëson menjëherë dhe rrit për një kohë të gjatë pragun e tolerancës së lëkurës. Hidraton, ushqen. Baza e shkëlqyeshme e përbërjes.

Brand

Биодерма

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIODERMA SENSIBIO RICH Cream”