BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 40 ml

1,000,00 den

Përdorimi: Aplikoni disa herë në ditë para ekspozimit në diell. Përsëriteni procedurën, veçanërisht pas notit, fërkimit ose stërvitjes.

Out of stock

SKU: BIOD-32 Category: Tags: , ,

Description

Për lëkurën me akne.
Mbrojtje ekskluzive e veprimit të dyfishtë të fotografive. Parandalon aknet dhe parregullsitë me ndihmën e patentës Fluidactiv which e cila rregullon biologjikisht cilësinë e sebumit. Siguron mbrojtje optimale UVA / UVB nga rrezatimi diellor dhe aktivizon mbrojtjen natyrore të lëkurës, mbron nga rreziku i dëmtimit të qelizave dhe lufton shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës: Patentë biologjike e Bioprotection Cellular Biok. Efekt mat i zgjatur. Nuk lë shenja të yndyrshme ose të bardha. Pa ngjyrë pas aplikimit. Fotostable.

Brand

Биодерма

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIODERMA Photoderm AKN Mat SPF 30 40 ml”