BIOTRADE SEBOMAX CREAM 30 ml

540,00 den

Mënyra e përdorimit: Vendosni një shtresë të hollë kremi në zonat e prekura në mbrëmje. Pas rreth një jave mund të përdorni kremin çdo natë derisa lëkura të qetësohet plotësisht. Për të parandaluar dhe mbajtur rezultatin, përdorni një herë në 5 deri në 7 ditë. E rëndësishme: Irritimi i lehtë i zonave të trajtuara është i mundur gjatë ditëve të para të përdorimit, i shprehur në skuqje dhe djegie, i cili zhduket pas disa ditësh. Në këto raste, rekomandohet hollimi i përdorimit të kremit – një herë në 2 deri në 4 ditë.

1 in stock

SKU: BIOTRD-17 Category:

Description

Krem qetësues për lëkurën e irrituar dhe të lëkundur në zonën T të fytyrës – mjekër, hundë, ballë. Përmban squfur – një agjent i provuar klasik antiseborrheic. Kompleksi hidratues i panthenolit dhe vitaminës E ka një efekt antioksidues dhe qetësues në lëkurën e kuqe dhe me lesh dhe e mban atë në gjendje të shkëlqyeshme për një kohë të gjatë. I përshtatshëm për: – lëkurë të kuqe dhe të lëkundshme në fytyrë dhe në zonën T (vetullat, hunda, mjekra) – lëkurë e prirur ndaj dermatitit seborrheik në zona pa flokë – të prirur ndaj rosacea Veprimi: – Qetëson lëkurën e kuqe dhe të lekosur – Hidraton dhe ushqen

Brand

Биотрејд

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOTRADE SEBOMAX CREAM 30 ml”