BIOTRADE ACNE OUT HYDRO ACTIV krem 60 ml

785,00 den

1 in stock

SKU: BIOTRD-3 Category:

Description

Lëngu Hydra-Soothing, një qumësht hidratues jo-yndyror, riparon dhe ushqen lëkurën me gjalpë shea dhe vaj të kokrrës së kajsisë. Kremi nuk bllokon poret dhe është një bazë ideale për përbërjen. Përmban panthenol me një efekt qetësues, i cili përshpejton procesin e rimëkëmbjes në lëkurë. Formula e saj e pasur shton vitaminën E – një antioksidant i fuqishëm me veprim ushqyes dhe glicerinë për të lagur dhe rritur elasticitetin e lëkurës. Mund të përdoret pafundësisht – aq shpesh sa nevojitet për hidratimin optimal të lëkurës. I përshtatshëm për: lëkurë të thatë, të kombinuar, me vaj dhe problematike të lëkurës e trajtuar me përgatitje agresive me efekt të fortë tharjeje. Veprimi: – Hidraton thellësisht pa vajosje – Nuk bllokon poret – Mbështet rigjenerimin e shpejtë të qelizave – Qetëson kruajtjen dhe lëkurën me lesh – Efekt antioksidues Si të përdorni: Vendosni mëngjesin dhe mbrëmjen në të gjithë fytyrën dhe qafën me lëvizje të buta masazhi. Përdorni kremin aq shpesh sa është e nevojshme për hidratimin optimal të lëkurës.

Brand

Биотрејд

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOTRADE ACNE OUT HYDRO ACTIV krem 60 ml”