BIOTRADE ODOREX DEO ANTIPERSPIRANT Spray 50 ml

660,00 den

1 in stock

SKU: BIOTRD-12 Category:

Description

Spërkatni kundër djersitjes dhe aromës së pakëndshme në sqetulla dhe shuplaka, e cila siguron mbrojtje deri në 10 ditë pas vetëm një aplikimi. Mekanizmi unik vepron vetëm në gjëndrat djerse hiperaktive, pa ndikuar në termorregullimin e përgjithshëm. Përdoret sipas një modeli sipas ritmit të trupit tuaj. Nëse dëshironi, mund ta kombinoni me parfume, deodorante dhe sapunë që nuk ndikojnë në efektin e tij. Produkt efikas dhe ekonomik. I përshtatshëm për: – djersitje të tepërt dhe erë të pakëndshme – pëllëmbët dhe sqetullat. Veprimi: – Mbron nga djersitja për 10 deri në 14 ditë – Largon aromat e pakëndshme – Nuk e prish termorregullimin – Nuk lë njolla në rroba Si ta përdorni: Para përdorimit të parë në mbrëmje, lani sqetullat me ujë dhe sapun dhe sigurohuni ato janë krejtësisht të thata, dhe pastaj aplikoni llak. Shpëlajeni me ujë në mëngjes. Përsëriteni procedurën për 3 mbrëmje radhazi në lëkurë të shëndetshme, të larë dhe të tharë mirë. Për të ruajtur efektin, atëherë aplikoni një herë në 7 deri në 14 ditë sipas orarit tuaj personal. Për shembull, nëse djersitja ndodh në ditën e 10 pas përdorimit të parë, aplikoni Odorex Deo një herë në 9 ditë. Në këtë interval mund të përdorni parfume, deodorantë dhe sapunë, sepse ato nuk ndikojnë në efektivitetin.

Brand

Биотрејд

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BIOTRADE ODOREX DEO ANTIPERSPIRANT Spray 50 ml”