-30% Off

AVENE XeraCalm Ultra-rich cleansing bar 100 g 56842

Original price was: 630,00 den.Current price is: 441,00 den.

1 in stock

Description

Linja XERACALM AD është ideale nëse keni lëkurë shumë të thatë në trup me kruajtje të rëndë ose dermatit atopik. Qetëson intensivisht lëkurën, zvogëlon proceset inflamatore në trup dhe lehtëson përgjithmonë kruajtjen. Të gjitha produktet e XeraCalm AD janë pa parfume dhe parabene. Prodhuar me teknologji Sterile Cosmetics, nga përbërës aktivë të zgjedhur me kujdes të provuar të jenë efektivë dhe të sigurt.

Brand

Авене

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVENE XeraCalm Ultra-rich cleansing bar 100 g 56842”