AVENE Hydrance UV – Light SPF-30 40 ml 55790

1,340,00 den

Out of stock

SKU: AVENE-12 Category:

Description

Linja Hydrance siguron hidratim intensiv, të thellë dhe afatgjatë për të gjitha llojet e lëkurës së ndjeshme. Mikrokapsulat me vetitë e rregullimit të sebumit japin një pamje natyrale dhe një efekt të butë mattifikues. Nëse dëshironi të mbroni lëkurën tuaj nga rrezet UV, radikalet e lira dhe ndotja e ajrit me hidratim, mund të zgjidhni emulsionin Hydrance UV legere.

Brand

Авене

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVENE Hydrance UV – Light SPF-30 40 ml 55790”