AVENE Cleanance Comedomed 30 ml 56863

1,470,00 den

3 in stock

SKU: AVENE-5 Category:

Description

Nëse jeni shumë të prirur për lëkurë me vaj që shpesh ka gunga ose pika të zeza, Përqendrimi Anti-Vrazhdë Cleanance COMEDOMED është ideal për ju, i cili ushqen lëkurën dhe siguron hidratim të lehtë, rregullon në mënyrë efektive sekretimin e sebumit dhe parandalon formimin e puçrrave dhe pikave të zeza.

Brand

Авене

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVENE Cleanance Comedomed 30 ml 56863”