AVENE Antirougeurs Fort Cream 30 ml 53143

1,185,00 den

Udhëzime për përdorim: Vendosni 1-2 herë në ditë në zonat problematike (faqet dhe vrimat e hundës), pas pastrimit me locion Tolerant Skin (LPI). Shmangni ekspozimin në diell, i cili përkeqëson skuqjen. Përdorni mbrojtjen e duhur UV.

Out of stock

SKU: AVENE-3 Category:

Description

“Antirougeurs FORT Soincentré – Fort antiruzer, trajtim për skuqjen e lokalizuar (rosacea). Indikimet: Skuqje e lokalizuar, kapilarë të dukshëm, rosacea. Karakteristikat: Gjenerata e re e përbërësve aktivë të përqendruar kundër skuqjes së lokalizuar. Përmban përbërës të përbërësit ekstrakt Ruscus, i cili promovon mikrocirkulimin e lëkurës, e cila zvogëlon dukshmërinë e kapilarëve të lëkurës dhe skuqjen e lokalizuar; – I pasur me ujë termik Aven me veti qetësuese dhe anti-inflamatore, i cili shpejt eliminon ndjenjën e acarimit dhe nxehtësisë; – I butë dhe një strukturë kremoze, hidratuese që jep rehati dhe lehtësim të menjëhershëm. “

Brand

Авене

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVENE Antirougeurs Fort Cream 30 ml 53143”