AVENE Hydrance AQUA-GEL 50 ml 56862

1,515,00 den

Out of stock

SKU: AVENE-11 Category:

Description

Një produkt gjithçka në një e frymëzuar nga rutina aziatike e bukurisë, e formuluar në Japoni dhe prodhuar në Francë. Hidraton shtresën sipërfaqësore, qetëson dhe detoksifikon lëkurën në vetëm një hap dhe mund të përdoret për kujdesin ditor, maskën e natës dhe kujdesin për sytë.

Brand

Авене

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “AVENE Hydrance AQUA-GEL 50 ml 56862”