WELEDA Skin Food Body Butter 150 ml

1,170,00 ден

Апликација:

Нанесете на суви фластери и масирајте додека не се впие.

1 на залиха

Опис

Овој путер за тело е особено хранлив и ја снабдува сувата кожа со доволна влажност. Невенот, камилицата, како и екстрактите добиени од пансион обезбедуваат пријатно чувство на кожата. Органскиот путер од какао и органскиот шеа путер ги обезбедуваат потребните хранливи материи. Резултатот е трајна еластичност на кожата и меко чувство на кожата.

лесна текстура
негување и навлажнување
брзо се апсорбира
Рециклирана, зелена стаклена амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WELEDA Skin Food Body Butter 150 ml”