WELEDA Baby Oil Fragrance Free 200ml

998,00 ден

Начин на користење:

Втријте мала количина крем помеѓу дланките, а потоа нежно нанесете на лицето и телото.
Кремот може да се користи на пределот на пелената кога кожата не е склона кон осип. Нанесете голема количина за да формирате заштитен слој на пределот на пелената.

2 на залиха

Опис

Детско масло од календула – без мирис обезбедува нежна нега, идеален за секојдневна нега на кожата и нежно чистење на пределот на пелените, како и за нежна масажа на бебиња.

Brand

Веледа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “WELEDA Baby Oil Fragrance Free 200ml”