VITAMIN K2 D3 Capsules x 30

375,00 ден

Употреба: Возрасни и деца над 14 години земаат 1 капсула на ден.

1 на залиха

Опис

K2D3 капсулите се оптимална комбинација на витамини кои ги поддржуваат коските и здравјето на коските.

Витаминот К2 помага да се изгради калциум во коските. Витаминот Д3 помага во апсорпцијата на калциум.

K2D3 е додаток на храна кој помага да се одржат силни и здрави коски, со само една капсула дневно.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VITAMIN K2 D3 Capsules x 30”