VITALIS Venogel 100 ml

1,170,00 ден

1 на залиха

SKU: VTLS-2 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Vitalis Venogel е хербален препарат во форма на гел. Содржи комбинација од природни состојки кои веднаш ја отстрануваат болката, отокот, грчевите во нозете, го неутрализираат чувството на тешки нозе и ја витализираат кожата. Уникатната формула на Виталис брзо, лесно и целосно природно ги неутрализира проширените вени и скршените капилари!

Vitalis Venogel ја подобрува циркулацијата, ги зајакнува и тонизира ѕидовите на крвните садови, ги штити крвните садови од воспаление и ја храни кожата. Веногел е целосно растителен природен препарат против проширени вени и капилари. Веднаш го елиминира чувството на уморни и отечени нозе! Растителните материи ја витализираат кожата и ги намалуваат спазмите и скршените капилари. Не остава траги на облеката бидејќи е во форма на гел. Помогнете им на нозете! Нозете ќе ви бидат убави, лесни и негувани.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VITALIS Venogel 100 ml”