VITALIS Sport Cream 100 ml

1,170,00 ден

1 на залиха

SKU: VTLS-1 Категорија Ознаки: , ,

Опис

Спортската крема е хербален антиревматизам, ефикасен за ревматизам, артритис, спортски повреди, болки во грбот, вкочанет врат и поплаки на деловните луѓе. Инстантно олеснување на болката!

Еукалиптус, нане, рузмарин и алое вера ќе ви ја вратат младоста на зглобовите!

Спортскиот крем не само што ја ублажува болката туку и ја зајакнува ‘рскавицата и ја подобрува циркулацијата во самиот зглоб. Ги запира ревматските и спортските болки.

Brand

Виталис

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VITALIS Sport Cream 100 ml”