VICHY NEOVADIOL PERI-MENOPAUSE NIGHT 50 ml

2,750,00 ден

Si ta përdorni:

Përdoreni në mbrëmje. Masazhoni butësisht kremin e natës për ridensim të Vichy Neovadiol në lëkurë të pastruar. Nëse jeni të shqetësuar për varjen rreth qafës, merrni kremin çdo mbrëmje në vijën e përtypjes.

1 на залиха

Опис

Виши се потпре на своето богатство од експертиза за убавина за да создаде освежителен ноќен крем за љубителите на нега на кожа на возраст од 45+, кои се во менопауза. Ноќниот третман со ултра ладење користи 15 минерали, добиени од иконската вулканска вода на Виши, заедно со колекцијата активни состојки за зајакнување на еластичноста и мазни брчки за поцврст и помлад тен. Збогатен со хијалуронска киселина, ноќниот крем кој го открива сјајот нуди длабоко засилување на хидратацијата, додека производите како проксилан и екстракт од касија ја штитат идно кожата за ревитализиран здрав изглед.

Brand

Виши

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICHY NEOVADIOL PERI-MENOPAUSE NIGHT 50 ml”