-20% Off

VICHY Liftactiv B3 Anti-dark Spots Spf-50 Cream 50 ml MB511300

Original price was: 3,320,00 ден.Current price is: 2,656,00 ден.

3 на залиха

Опис

Новиот лифактив b3 специјалист spf 50 крем за темни дамки најнапредната ефикасност против стареење со нашиот највисок дневен spf50 за корекција и спречување на темните дамки Дерматолошки студии: за спречување и корекција на темните дамки и брчките.

Упатство за употреба: Наутро, на чиста и сува кожа, рамномерно нанесете го LIFTACTIV CREAM B3 на целото лице, врат и деколте.

За целосна рутина против дамки: Чекор 1 Серум Б3 Против темни дамки и брчки. Чекор 2 Крем Б3 против темни дамки SPF 50.

Brand

Виши

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICHY Liftactiv B3 Anti-dark Spots Spf-50 Cream 50 ml MB511300”