VICHY DERCOS Anti-Dandruff Dry Hair 200 ml 1+1

2,060,00 ден

Нанесете Vichy Dercos шампон против првут Selenium DS на влажна коса и масирајте на скалпот.

Оставете да делува 2 минути и исплакнете.

Продолжете со 4-неделна програма.

Нема на залиха

Опис

Шампонот за скалп против првут Vichy е дизајниран да го намали првутот, елиминирајќи до 100% видливите снегулки* и обезбедувајќи заштита против првут до 6 недели**. Содржи селен ДС, салицилна киселина, керамид и ментол, шампонот, скалпот се чувствуваат прочистени, измазнети, исчистени и вишокот на себум намален. Формула за нормална до мрсна коса.

Brand

Виши

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VICHY DERCOS Anti-Dandruff Dry Hair 200 ml 1+1”