URIMIL Patch x 7

735,00 ден

Нема на залиха

Опис

Уримил Форте фластерите се средство за локална апликација, кои содржат пет активни состојки, насочени кон намалување на воспалението, ублажување на болката и обновување на функцијата на периферните нерви.
Се препорачува за употреба при периферна невропатија, болки во грбот, болки и пецкање во рацете и стапалата, ишијас и сите видови невралгија, сите други невро-мускулни нарушувања.

Brand

Натурфарма

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIMIL Patch x 7”