URIFAR Sachets x 14

1,020,00 ден

Употреба:1-2 кесички по потреба. Дневната доза може да се зголеми во согласност со упатства од лекар.

2 на залиха

SKU: SNSLB-5 Категорија

Опис

URIFAR е диететски додаток со природен вкус, со сладило, Д- маноза и екстракт од калинка (Punica Granatum) во облик на гранули во кесички за припрема на раствор.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIFAR Sachets x 14”