URIFAR FORTE Sachets x 14

1,295,00 ден

Употреба:
Препорачаниот дневен внес е 1 ќесичка. Растворете го со енергично мешање во 250 ml вода.

1 на залиха

SKU: SNSLB-4 Категорија

Опис

URIFAR Forte е иновативен пристап за здравје на уринарниот тракт!

URIFAR forte со вкус на јагода со 2000 мг Д-маноза, витамин А и растителни екстракти кои помагаат да се одржи здравјето на уринарниот тракт. Сега со акција 3 во 1!

Хибискусот стимулира елиминација на вода и придонесува за нормална функција на уринарниот тракт.
Вишната и витаминот А го поддржуваат здравјето на уринарниот тракт.
Витаминот А ја поддржува нормалната функција на имунолошкиот систем.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIFAR FORTE Sachets x 14”