URIAGE Xemose Anti – Itch Soothing Oil Balm 200 ml

820,00 ден

Нанесете наутро и/или навечер на сува, чиста кожа.

1 на залиха

Опис

Овој хранлив и заштитен мелем веднаш го смирува чешањето и ги прави врвовите на силна сувост поретки. Уникатната трансформирачка текстура „мелем во масло“ остава немрсна заштитна фолија за долготрајна удобност.
Трајно дејство против чешање

Неговата тројна бариера ги прави врвовите на силна сувост поретки за долготрајно олеснување.
Интензивно храни

Неговата формула збогатена со шеа путер и масло од нијанса длабински ја храни кожата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE Xemose Anti – Itch Soothing Oil Balm 200 ml”