URIAGE Hyseac 3-Regul Global Skincare 40 ml

770,00 ден

Нанесете наутро и/или навечер на темелно исчистена, исушена кожа. Избегнувајте контакт со очите. Тестирано на кожа склона кон акни. За секојдневна употреба.

Нема на залиха

Опис

Овој глобален производ за нега на кожа „сè-во-едно“ промовира елиминација на недостатоците на кожата (дамки, митесери, сјај) и ја остава кожата чиста и мат.
Ги ограничува несовршеностите

Ги ограничува дамките и митесерите со комплекс од активни состојки со високи перформанси и термална вода Uriage.
Ја рафинира текстурата на кожата

Текстурата на кожата е значително измазнета и порите се затегнати.
Матизира

Го ограничува вишокот на себум, извор на нови флеки, благодарение на екстрактот од Тасев биле.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE Hyseac 3-Regul Global Skincare 40 ml”