URIAGE Extra-Rich Dermatological Gel 500 ml

680,00 ден

Пена со вода и потоа исплакнете.

Нема на залиха

Опис

Свеж и екстра-мек, овој гел ја чисти и ја подобрува удобноста на кожата додека го почитува хидролипидниот филм. Кожата останува совршено чиста, навлажнета и смирена. Пријатен производ за секојдневна употреба од целото семејство.
Чисти

Нежната основа за чистење без сапун ги елиминира сите нечистотии без агресија на кожата.
Зачувува од сувост

Супермасните и хидратантните активни состојки ја подобруваат удобноста на кожата.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE Extra-Rich Dermatological Gel 500 ml”