URIAGE Eau Thermale Water Hand Cream 50 ml x 2

500,00 ден

Нанесете онолку често колку што е потребно на рацете.

1 на залиха

Опис

Овој крем за раце е ултра хранлива нега на кожата збогатена со термална вода Uriage за да создаде „невидлива ракавица“ на вашите раце за борба против климатските агресии. Овој крем за раце смирува и им дава удобност на сувите и ослабени раце. Изгледа дека ноктите се зајакнати за удобни и еластични раце.
Смирува

Збогатена со термална вода Uriage и нејзините уникатни својства, кожата се смирува.
Навлажнува

Формулата го навлажнува сувиот епидермис.
Негува и штити

Шеа путерот, хранлива состојка, дава оптимална удобност на рацете.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE Eau Thermale Water Hand Cream 50 ml x 2”