UNITEARS Eye Drops 10 ml

475,00 ден

1 на залиха

SKU: UNMDPH-5 Категорија Ознаки: ,

Опис

Pika sysh pa konservues. Ata epitelizohen dhe kanë efekt lagështues në rastet e prodhimit të pamjaftueshëm të lotit. Ata eliminojnë ndjenjën e syve të thatë.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “UNITEARS Eye Drops 10 ml”