UNISEPT Mouth Wash 250 ml

470,00 ден

Употреба: Миење на устата 60 секунди со 10 ml разреден раствор Unisept Dental Cleanser, наутро и навечер.

1 на залиха

SKU: INTRMD-6 Категорија Ознака:

Опис

Unisept Dental Cleanser е средство за миење уста за секојдневна употреба кое ги комбинира сите придобивки од повеќекратното дејство на активниот кислород со силната и долготрајна заштита што ја нудат хлорхексидин и CPC. Придонесува за секојдневно подобрување на оралната хигиена и за борба против причинителите на лошиот здив.

Brand

Интермед

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “UNISEPT Mouth Wash 250 ml”